Psí salon a lázně - logo
Psí salon a lázně Brit - header
shadow
shadow

Aromakoupele

 

aromakoupele pro psy Psí čich je 1000krát citlivější nežli lidský. Při aroma koupeli se uvolňují vonné látky, které přímo působí na limbický systém a ten pak přenáší informace do mozku, mozek informace vyhodnotí a stimuluje pocity a nálady pejska Vybrat si můžete ze 6 variant. ( Zbavuje stresu, uklidňuje, motivuje, zklidňuje atd. Velice příjemná teplá koupel je pro pejska opravdovým relaxem, cítí se uvolněně a odpočatě. Jedinečné složení přírodní lázně z Japonského a Mrtvého moře působí blahodárně na srst,kůži a mysl. |\Je velmi bohatá na minerály a během několika minut uvolňuje svaly a celé tělo unavené po fyzické nebo psychické zátěži

 

Aroma koupel - RŮŽE 190 Kč

psi-salon-koupel-růžeČistě přírodní extrakt z růží, zvlhčuje srst a zjemňuje pokožku. Velmi příjemná květinová vůně která, zbavuje stresu. Složení: Extrakt Plané růže, sůl z Mrtvého moře, eucalyptový olej, hinokitioil( repelent proti hmyzu).

Aroma koupel - HEŘMÁNEK 190Kč

psi-salon-koupel-heřmánekČistě přírodní extrakt z heřmánku, zvlhčuje srst a zjemňuje pokožku. Jemná ovocná vůně heřmánku zklidňuji city. Složení: Extrakt heřmánku, sůl z Mrtvého moře, eucalyptový olej, hinokitioil ( repelent proti hmyzu

Aroma koupel - LEVANDULE 190 Kč

psi-salon-koupel-levanduleČistě přírodní extrakt z levandule, zvlhčuje srst a zjemňuje pokožku. Velmi příjemná květinová vůně která, ztišuje city. Složení: extrakt levandule, sůl z Mrtvého moře, eucalyptový olej,hinokitioil( repelent proti hmyzu)

 

Aroma koupel - PIŽMO 190 Kč

psi-salon-koupel-levanduleČistě přírodní extrakt z broskvových listů, zvlhčuje srst a zjemňuje pokožku. Pižmo obohacuje smysly. Složení: Extrakt z broskvových listů, sůl z Mrtvého moře, eucalyptový olej, hinokitioil (repelent proti hmyzu).

Aroma koupel - KOKOS a VANILKA 190 Kč

psi-salon-koupel-levanduleSladké kokosové ořechy a vanilka zmírňují pocity. Složení: extrakt kokosu a vanilky ,sůl z Mrtvého moře,eucalyptový olej , hinokitioil( repelent proti hmyzu)

Aroma koupel - MÁTA A ROZMARÝN 190 Kč

psi-salon-koupel-mátaČistě přírodní extrakt z peprnné a rozmarýnu, zvlhčuje srst a zjemňuje pokožku.Čerstvá bylinková vůně osvěžuje pocity. Složení: extrakt máty peprnné a rozmarýnu ,sůl z Mrtvého moře,eucalyptový olej, hinokitioil(repelent proti hmyzu)

Doporučujeme

 
Facebook Psí salon Brit

Kontakt

 

Adresa

 

České Budějovice 370 05, Emy Destinové 26

Psí salon a lázně - Mapa

Aromatherapie

 

Systém aromaterapie je estetický systém pro mazlíčky používaný profesionály, který kombinuje vyšší úroveň aromaterapie s masáží. Provedení aromaterapeutických masáží s kombinací nejrůznějších aromatických olejů a ingrediencí působící na posílení srsti pouze neuzdraví a nezlepší stav srsti vašeho miláčka, ale je to i výtečná cesta, jak vytvořit hlubší vztah mezi mazlíčkem a člověkem. Aromaterapie-system zahrnuje speciální zkrášlovací produkty pro profesionální ošetření domácích zvířat.Obsahuje vysoce účinné Aromaterapie a aromatické masáže. Při použití těchto aromamasáží jsou nasazeny různé aromatické oleje a posilovací látky, které positivně působí na srst. Tím se váš miláček uzdraví a uklidní. Srst bude posílena. Tyto masáže posílí a prohloubí spojeni (pouto) mezi člověkem a zvířetem