Psí salon a lázně - logo
Psí salon a lázně Brit - header
shadow
shadow

Thalaso terapie

 

Systém mořské terapie

mořská terapieMořská terapie pro mazlíčky-efekt mořského bahna. Bahno obsahuje velké množství minerálů. Minerály jsou vstřebávány tělem přes pokožku a pokud je bahno ve formě velmi jemného prášku, dokáže velmi účinně pohlcovat vylučované odpadní látky během pocení. Všechny tyto vlastnosti umožňují bahnu snižovat otoky a záněty. Navíc bahno pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu po dlouhou dobu, čímž je dosažen hermoterapeutický efekt,zlepšuje krevní cirkulaci, tiší bolest a uvolňuje svaly.

 

bahnoHlavní složení minerálů zahrnuje síru, vápník, křemík, hliník, oxidy železa, sodík, fosfor a titan. Tyto minerály mají různé efekty. Například síra reaguje s keratinovým proteinem (cystinem) na povrchu pokožky a pomalu a pomalu vrací sirovodík a další kyseliny, které mají antibakteriální účinky. Navíc díky zjemňujícímu efektu keratinu síra zlepšuje pokožku. Průměrná velikost částečky bahna je 10 mikronů a méně. Tyto částečky jsou velmi porézní s průduchy o průměru okolo 500 Ä. Tyto vlastnosti umožňují bahnu efektivně absolvovat a odstraňovat nečistoty, maz a další nečistoty vylučované pokožkou. Navíc redukuje záněty a eliminuje zápachy. Díky kombinaci velkého množství přírodních zvlhčujících složek, které mají různé funkce, bahno zlepšuje srst, zvlhčuje ji a zjemňuje.


Doporučujeme

 
Facebook Psí salon Brit

Kontakt

 

Adresa

 

České Budějovice 370 05, Emy Destinové 26

Psí salon a lázně - Mapa

Fototerapie

 

Fototerapie nebo-li světelná terapie bioptronovou lampou je moderní léčebná metoda, hojně využívaná ve veterině, která využívá nejpřirozenější zdroj energie – světlo