Psí salon a lázně - logo
Psí salon a lázně Brit - header
shadow
shadow

Color RESTORATION system

 

Stejně jako lidé, o sebe pečují ( ženy se barví í, aby vypadaly udržovaně a pěkně i v pokročilém věku, stejně tak už nyní můžete pečovat o svého mazlíčka, který může také vypadat skvěle ve stáří, přes jeho pokročilý věk.

Stáří psa je přirozeným procesem v jeho životě.Ve stáří se stává srst méně elastickou, lesklou a barva není už to co bývala za mlada. I když budeme zvířeti poskytovat vynikající péči po celý život - přes to všechno pejskův vzhled stejně nedokážeme vizuálně omladit!

Bohužel stáří zastavit nejde a na srsti psa je to vidět. Právě proto firma PETESTHE uvedla na trh jedinečnou světovou profesionální omlazující sérii COLOR RESTORATION.Tato série omlazuje a regeneruje kůži a srst v jednom kroku.Barvení prvotřídními barvami,které jsou velmi šetrné , bezpečné a vypadají přirozeně a svěže.Tuto profesionální řadu doplňují barevné šampony na udržení sytosti barev mezi barvením.Tyto procedury je vhodné doplnit např. Thalassotherapií - zábaly z mořského bahna,bahenní koupele, nebo Aromamasáže.

NA OBJEDNÁNÍ MOŽNO PROVÉST TUTO SLUŽBU V BARVÁCH MULTICOLOR

colorcolor

Před barvením

barvení psů barvení psů barvení psů barvení psů barvení psů

Po barvení

barvení psů barvení psů barvení psů barvení psů barvení psů

Doporučujeme

 
Facebook Psí salon Brit

Kontakt

 

Adresa

 

České Budějovice 370 05, Emy Destinové 26

Psí salon a lázně - Mapa

Aromatherapie

 

Systém aromaterapie je estetický systém pro mazlíčky používaný profesionály, který kombinuje vyšší úroveň aromaterapie s masáží. Provedení aromaterapeutických masáží s kombinací nejrůznějších aromatických olejů a ingrediencí působící na posílení srsti pouze neuzdraví a nezlepší stav srsti vašeho miláčka, ale je to i výtečná cesta, jak vytvořit hlubší vztah mezi mazlíčkem a člověkem. Aromaterapie-system zahrnuje speciální zkrášlovací produkty pro profesionální ošetření domácích zvířat.Obsahuje vysoce účinné Aromaterapie a aromatické masáže. Při použití těchto aromamasáží jsou nasazeny různé aromatické oleje a posilovací látky, které positivně působí na srst. Tím se váš miláček uzdraví a uklidní. Srst bude posílena. Tyto masáže posílí a prohloubí spojeni (pouto) mezi člověkem a zvířetem