Psí salon a lázně - logo
Psí salon a lázně Brit - header
shadow
shadow

Charcoal profesional

 

Dřevěné uhlí vyrobené z bambusu a dalších druhů stromů je v Japonsku využíván od Středověku. Absorpční síla dřevěného uhlí, které je schopné pohltit plyny a pigmenty, zápachy a jedovaté zplodiny. Vydává záporné ionty, které mají uklidňující účinek na psí emoce.

ŠAMPON 520 Kč 400g

šamponAbsorpční síla dřevěného uhlí, které je schopné pohltit plyny a pigmenty, zápachy a jedovaté zplodiny. Vydává záporné ionty, které mají uklidňující účinek na psí emoce.


KONDICIONÉR 520 Kč 350g

šamponKondicionér z hnědého uhlí.

Péče o tlapky

Zvláště v extrémním počasí v zimě nebo v letním období tlapky vašeho mazlíčka značně trpí. V zimě trpí mrazem a solí na chodníku, naopak v letním horku na rozpáleném asfaltu. Tlapky jsou ztvrdlé a často jsou bolestivě popraskané. Ve sněhu se do nevystříhané srsti mezi polštářky nabaluje sníh a velmi často se mezi polštářky tvoří zplstnatělé cucky srsti, které jsou pro každého psa bolestivé hlavně při chůzi. Většinu majitelů nenapadne, že pejsek může mít tento velmi častý problém.

Doporučujeme

 
Facebook Psí salon Brit

Kontakt

 

Adresa

 

České Budějovice 370 05, Emy Destinové 26

Psí salon a lázně - Mapa

Aktuálně

 

Po dobu trvání kurzu upravujeme pejsky zcela zdarma. Pejska upraví vyškolená kurzantka pod naším odborným dohledem. Veškeré pracovní nástroje jsou denně sterilizovány, v případě nutnosti i během dne, aby nedocházelo k přenosu plísní, cizopasníků atd. U kompletní péče je u každého pejska samozřejmostí čistý ručník ,u lázeňských procedur župan.