Psí salon a lázně - logo
Psí salon a lázně Brit - header
shadow
shadow

Mild Professionals series

 

Tato série spolu s našim Speciálním programem je naprosto nepostradatelná součást každého kvalitního psího salonu, který pracuje v zájmu zvířete a jeho blaha. Výrobky HYPOALLERGENIC PROFESSIONAL Série obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů. Tyto šampony jsou vyvinuty speciálně pro profesionální ošetřovateeé, svým speciálním složením chrání i nepřetržitém kontaktu pokožku na rukách. Tato série je složena z 5 rozdílných výrobků pro profesionální použití, v množství 3 nebo 5 litrů a dalších 8 výrobků nabízíme i v domácím balení.

 

ŠAMPON PRO DLOUHOSRSTÉ PSY 490 Kč

šamponTento šampon propůjčí srsti jemnost, vláčnost a vlhkost. Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, nechá se lehce smýt, chrání pokožku i přírodu. V případě, že se část látek dostane do řek a moře, bude 100% odbourána za pomoci mikroorganismu a bakterií, nehrozí žádné nebezpečí. Složení: olej z pšeničných klíčků, mořský kollagen PPT, sul z Mrtvého more, priopolis, komposice rostlinných výtažků ( lichorerisnice větší, lopuch větší, mydlice lékařská,efeu,šalvěj lékařská a zitronu )

 

ŠAMPON PRO PSY S KRÁTKOU A STŘEDNĚ DLOUHOU SRSTÍ 490 Kč

šamponTento šampon propůjčí srsti jemnost, vláčnost a vlhkost. Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, nechá se lehce smít, chrání pokožku i přírodu. V případě, že se část látek dostane do řek a moře, bude 100% odbourána za pomoci mikroorganismu a bakterií, nehrozí žádné nebezpečí. Složení: olej z pšeničných klíčku, trimethylglycerin ( rostlinná látka na udržení vlhkosti ), olej z makadamia ořechu ( pro jemnost ),sul z Mrtvého moře, propolis, komposici rostlinných výtažků ( Aloe, chorella (sladkovodní řasy), pueraria kořen (liane), klematis, tužebník jilmový, mořské chaluhy,přeslička polní,efeu )

 

ŠAMPON PRO MLADÉ PSY 490 Kč

šamponJe zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, a hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smít, chrání pokožku psa a rukou i přírodu. V případě, že se část látek dostane do řek a moře, bude 100% odbourána za pomoci mikroorganismu a bakterií, nehrozí žádné nebezpečí. Složení: olej z pšeničných klíčků, sul z Mrtvého moře, propolis,kamejka rolní,gardenienblau, komposici rostlinných výtažků ( mořských chaluh, aloe, jílovec obecný,list vinné révy,vilin virginský,efeu,třezalka tečkovaná)

 

ŠAMPON PRO VYBĚLENÍ SRSTI 490 Kč

šamponChrání srst. Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, a hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smít, chrání pokožku psa a rukou i přírodu. V případě, že se část látek dostane do řek a moře, bude 100% odbourána za pomoci mikroorganismu a bakterií, nehrozí žádné nebezpečí. Přírodní látky jako například guaiazulene ( etherische olej např. heřmánku), výtažek z kořene kamejky rolní, geranien modrá) podporují a zvýrazňují jasnou bělost srsti. Složení: olej z pšeničných klíčků, jojoba olej, sul z Mrtvého moře, propolis, komposice rostlinných výtažků ( krtičník hlíznatý,heřmánek pravý třezalka tečkovaná, blatouch, lípa, chrpa modra ) Pro psy s bílou srstí

 

KONDICIONÉR PRO PSY A KOČKY 515 Kč

šamponTento výrobek je určen pro všechny rasy koček a psů. Silné kladné ionizované částečky výživných látek, po použití kondicionéru, jsou vstřebávány a ty pak tvoří silnou ochrannou vrstvu na pokožce a srsti zvířete. Tento výrobek zabraňuje tvoření žmolků, cucků apod., zabraňuje tvorbě statické elektřiny na srsti zvířete. Složení: olej z pšeničných klíčků,tocopherol(vit.E),ochranné látky pro srsti mladého zvířete,avokádový olej, šípkový olej,komposici rostlin.výtažků (česneku,měsíčku lékařského)

 

ŠAMPON PRO KOČKY A PSY 515 Kč

šampon Tento šampon zneškodňuje blechy, klíšťata a vši, které napadají pokožku, srst a póry u koček a psů. Na základě anti-mikrobiálního účinku současně udržuje pokožku čistou. Vlivem těchto speciálních látek je srst hebká a vzdušná. LÉKAŘSKÝ PŘÍPRAVEK pro zvířata. Složení: Allethrin, hinokiti olej, teebaum olej, eukalyptus olej, rozmarýnový olej, výtažek ze zeleného čaje, olej z pšeničných klíčků,sul z Mrtvého more,propolis

Doporučujeme

 
Facebook Psí salon Brit

Kontakt

 

Adresa

 

České Budějovice 370 05, Emy Destinové 26

Psí salon a lázně - Mapa

Aromatherapie

 

Systém aromaterapie je estetický systém pro mazlíčky používaný profesionály, který kombinuje vyšší úroveň aromaterapie s masáží. Provedení aromaterapeutických masáží s kombinací nejrůznějších aromatických olejů a ingrediencí působící na posílení srsti pouze neuzdraví a nezlepší stav srsti vašeho miláčka, ale je to i výtečná cesta, jak vytvořit hlubší vztah mezi mazlíčkem a člověkem. Aromaterapie-system zahrnuje speciální zkrášlovací produkty pro profesionální ošetření domácích zvířat.Obsahuje vysoce účinné Aromaterapie a aromatické masáže. Při použití těchto aromamasáží jsou nasazeny různé aromatické oleje a posilovací látky, které positivně působí na srst. Tím se váš miláček uzdraví a uklidní. Srst bude posílena. Tyto masáže posílí a prohloubí spojeni (pouto) mezi člověkem a zvířetem

Masáže pro mazlíčky

 

Co je hluboká mořská voda? Hlubokomořská voda znamená vodu, která se vyskytuje v hloubce okolo 200m, mimo dosah slunečního světla. V zóně oceánů v hloubce větší jak dvěstě metrů je velmi nepravděpodobné, že bude kontaminovaná chemikáliemi a organickými sloučeninami, které zhoršují kvalitu vody. Navíc obsahuje spoustu minerálů, které jsou prospěšné lidským buňkám.